Druk Poznań / ul. Św. Michała 100, produkcja hala H12, biuro budynek P2, pok. 9 / 61-005 Poznań

Tkaniny / reklama zewnętrzna

Przyszłość wielkiego formatu to druk na tkaninach. Lekkie, świetnie oddające kolory, bezproblemowe w transporcie, proste w montażu. Wszystko to sprawia, że druk na tkaninach coraz częściej wypiera standardowo stosowane do tej pory rozwiązania. Mamy tego świadomość, dlatego inwestujemy w technologie druku na tkaninach oraz jej obróbki.

Tkanina typu decor

Tkanina do stosowania wewnątrz, którą najczęściej używamy jako wypełnienie ram targowych. Niezwykle trwała i wytrzymała na rozdarcie. Znakomicie oddaje kolory podczas druku, a dodatkowo szybko odzyskuje gładkość po złożeniu, co znacznie ułatwia jej transportowanie.

Co drukujemy na tkaninach z przeznaczeniem do wnętrz? Przede wszystkim wypełnienia do ram targowych, ale także grafiki do systemów ekspozycyjnych lub ścianek reklamowych.

 

Tkanina blockout

Tkanina poliestrowa z czarnym tyłem blokującym światło. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie tło znajdujące się za tkaniną mogłoby przebijać przez grafikę. Jest elastyczna i wytrzymała na rozdarcia, do stosowana wewnątrz, jak i na zewnątrz. W czasie druku tkanina blockout pozwala uzyskać głebokie nasycenie kolorystyczne.

Gdzie najczęściej używana jest tkanina blockout? Tkanina z warstwą blokującą światło jest idealna do druków banerów reklamowych, grafik do ram aluminiowych oraz wypełnień ram stoisk targowych.

Tkanina do podświetleń

To tkanina poliestrowa, która ma doskonałe właściwości przepuszczające oraz rozpraszające światło, dlatego idealnie nadaje się do druku produktów podświetlanych. Na tkaninie artist drukujemy w specjalnym trybie podwójnie kładzionej farby, tak aby grafika po podświetleniu miała intensywne i nasycone kolory.

Tkaninę artist używamy głównie jako wypełnienie podświetlanych kasetonów wewnętrznych i podświetlanych elementów stoisk targowych.

Płótno canvas

Canvas to tkanina o strukturze płótna, którą wykorzystujemy głównie do wydruków oprawianych na drewniane ramy. To najczęściej indywidualne projekty: zdjęcia, reprodukcje, dekoracje, ale ze względu na atrakcyjną fakturę, wydruk na canvasie może być też ciekawą formą reklamy.

Wydruk na płótnie canvas możemy dla Was oprawić na drewnianą ramę, pamiętając, że maksymalna szerokość zadruku to 140 cm, ze względów dostępności materiału.

Tyvek

Tyvek to niezwykłe połączenie najlepszych cech folii, papieru oraz tworzywa sztucznego. Z tak powstałej mieszanki otrzymujemy bardzo wytrzymały, wodoodporny materiał przypominający swoją strukturą pogniecioną kartkę papieru. Jest w 100% biodegradowalny. Z powodzeniem wykorzystywany jako nośnik reklamy, podłoże do nadruku zdjęć, etykiet, metek, jak również toreb.

Drukujemy na tyveku arkuszowym i rolowym, dając Wam większy wybór szerokości wydruków i gramatur materiału.

Banery

Baner to nadal jedna z popularniejszych form reklamy zewnętrznej. Materiał banerowy jest trwały i odporny na zmieniające się warunki atmosferyczne. Nasze banery drukujemy na materiale front light – wytrzymałym i lekkim, który możemy dla Was wykończyć oczkami lub tunelami, ułatwiającymi montaż, a także wzmocnić brzegi przez ich zgrzanie. 

W swojej ofercie mamy możliwość montażu banerów wielkoformatowych, również na wysokościach – skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

Siatka mesh

Siatka mesh to lekki i bardzo wytrzymały materiał do druku. Jest odporna na działanie warunków atmosferycznych i różnice temperatur. Ma strukturę z drobnymi dziurkami, która sprawia, że siatka mesh jest mniej podatna na rozerwanie przy silniejszych podmuchach wiatru w porównaniu ze zwykłymi materiałami banerowymi.

Co najczęściej wykonujemy z siatki mesh? Reklamy zewnętrzne wielkoformatowe, umieszczane na elewacjach budynków lub na rusztowaniach, a opcją montażu i demontażu po zakończonej akcji reklamowej.

Cześć, tu Pati!
Masz pytania?

Odezwij się do mnie!

e-mail: team@drukpoznan.pl

tel: + 48 506 401 712