Druk Poznań / ul. Św. Michała 100, produkcja hala H12, biuro budynek P2, pok. 9 / 61-005 Poznań

Stoiska targowe

Targi to żywioł. Pełen energii, pełen ludzi, pełen nowych rozwiązań. Nic nie równa się z gwarem przepełniającym stoiska targowe. To tutaj budują się nowe kontakty, zacieśniają te istniejące, powstają nowe pomysły.

Stoisko targowe powinno przyciągać, wyróżniać się na tle innych. I tutaj z pomocą przychodzą dwa systemy: beMatrix i Easycubes. Wykorzystując oba, stworzyliśmy wiele inspirujących stoisk targowych. Mamy doświadczenie w projektowaniu i budowaniu targowych ekspozycji. Wiemy, co sprawi, że na Waszym stoisku będą prawdziwe tłumy. Skontaktuj się z nami – podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem!

System beMatrix

Poznaj system beMatrix dzięki usłudze wynajmu! Wynajęcie ram i ekranów LEDskin to idealna forma sprawdzenia możliwości systemu. Przekonaj się, jak szybko może powstać dowolna konstrukcja stosika, wystawy czy eventu. Jeśli potrzebujesz pomocy w montażu – chętnie go dla Ciebie wykonamy.

Z czego składa się system beMatrix? Podstawą są ramy – to szkielet systemu, który dzięki rozwiązaniu 360° może służyć jako podłoga, ściany i sufit. Ramy możesz wypełnić różnymi materiałami: pvc, pleksi lub tekstyliami, z dowolną grafiką. Dodatkowo system beMartix posiada ekrany LEDskin® – to pierwsza taka, oryginalna integracja ściany LED z modułowym systemem wystawienniczym. Ramy i wypełnienie stają się jedną całością, tworząc nośnik multimedialnych treści.

System Easycubes

Jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce systemu ekspozycyjnego Easycubes, dzięki któremu możesz dowolnie kreować własną przestrzeń handlową lub budować ekspozycje targowe. System Easycubes składa się z podłogi, kostek i panelu górnego. Te 3 proste elementy dają wiele możliwości ułożenia stoiska, ekspozycji czy wystawy. Od teraz nie musisz już zamawiać jednorazowych elementów wystaw lub stoisk i nie potrzebujesz też ekipy montażowej. Elementy systemu Easycubes możesz wielokrotnie wykorzystywać, za każdym razem tworząc nową aranżację stoiska.

Wszystkie elementy systemu dostępne są w 2 kolorach, białym i czarnym, dodatkowo możemy je dowolnie zadrukować, tworząc unikatowe wzory. Sprawdź sam, jakie to proste i dowiedz się więcej na www.easycubes.pl

 

Wnętrze ram z pvc

Płyty z pvc spienionego to jedno z najczęstszych wypełnień ram targowych. W systemie beMatrix montowane są łatwo i szybko za pomocą rzepów. Płyty zawsze idealnie docinamy pod wymiar ram. Najczęściej do wypełnienia ram targowych wykorzystujemy pvc spienione o grubości 3 mm, natomiast jako wypełnienie ram półokrągłych idealnie sprawdza się grubość 2 mm.

Wnętrze ram z tkanin

Druk na tkaninach daje możliwość wykonania ściany stoiska targowego naprawdę dużych rozmiarów bez widocznych łączeń. Tkaninę po zadruku obszywamy na brzegach specjalną silikonową gumką, która podczas montażu stoiska wpinana jest w ramy.

Do wypełnienia ram stoisk targowych używamy 3 podstawowych rodzajów tekstyliów: tkaniny standardowe, tkaniny z blockoutem i tkaniny do podświetleń. Więcej informacji znajdziecie w naszej ofercie druku na tkaninach.

 

Roll up

Roll up to najlepsze rozwiązanie, kiedy musisz reklamę zabrać ze sobą na konferencję lub event, także na zewnątrz. Stojak reklamowy roll up składa się z prostej w budowie aluminiowej kasety z rozkładanym stelażem, w której chowana jest grafika. Kaseta z grafiką ma dodatkowo materiałową torbę, która ułatwia jest przechowywanie i przenoszenie. Drukujemy w standardowych szerokościach 85 cm lub 100 cm w najwyższej jakości, na materiałach nieprzepuszczających światła. 

Roll up to dobra forma reklamy na konferencjach, eventach i targach, wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na postawienie ścianki reklamowej lub stoiska.

Ścianka reklamowa

Ścianki reklamowe typu Pop Up to świetna forma prezentacji firmy podczas konferencji, targów lub eventów. System składa się z dwóch elementów: grafiki, najczęściej wydrukowanej na foliach blockoutowych, nieprzepuszczających światła i ze stelaża, do którego mocowana jest grafika. Ścianka typu Pop Up jest prosta w montażu i składaniu, z możliwością wymiany samej grafiki. 

Poprzez nadruk bezpośrednio na stosowanym podłożu oraz dzięki wykorzystaniu technologii UV zapewniamy najwyższą jakość oraz precyzję wykonania.

Cześć, tu Patrycja!
Masz pytania?

Odezwij się do mnie!

e-mail: team@drukpoznan.pl

tel: + 48 506 401 712