Druk Poznań / ul. Św. Michała 100, produkcja hala H12, biuro budynek P2, pok. 9 / 61-005 Poznań

Stoiska targowe

Targi to żywioł. Pełen energii, pełen ludzi, pełen nowych rozwiązań. Nic nie równa się z gwarem przepełniającym stoiska targowe. To tutaj budują się nowe kontakty, zacieśniają te istniejące, powstają ciekawe pomysły.

Stoisko targowe powinno przyciągać, wyróżniać się na tle innych. I tutaj z pomocą przychodzi system beMatrix®. To najbardziej zrównoważony sposób na zbudowanie przestrzeni targowej. Z czego składa się system? Podstawą są ramy – to szkielet systemu, który dzięki rozwiązaniu 360° może służyć jako podłoga, ściany i sufit. Ramy możesz wypełnić różnymi materiałami: tkaninami, pvc, czy pleksi z dowolną grafiką. I co najważniejsze, ram beMatrix® możesz używać wielokrotnie, za każdym razem kreując unikalne stoisko targowe. Mamy doświadczenie w projektowaniu i budowaniu targowych ekspozycji. Wiemy, co sprawi, że na Waszym stoisku pojawią się tłumy. Skontaktuj się z nami – podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem!

System beMatrix®

Poznaj system beMatrix® dzięki usłudze wynajmu! Wynajęcie ram i ekranów LEDskin® to idealna forma sprawdzenia możliwości systemu. Przekonaj się, jak szybko może powstać dowolna konstrukcja stosika, wystawy czy eventu. Jeśli potrzebujesz pomocy w montażu – chętnie go dla Ciebie wykonamy.

Ekrany LEDskin®

System beMartix® to też ekrany LEDskin® – pierwsza taka, oryginalna integracja ściany LED z modułowym systemem wystawienniczym. Ramy i wypełnienie stają się jedną całością, tworząc nośnik multimedialnych treści. Takie połączenie daje niesamowite możliwości w kreowaniu przestrzeni targowych, wynajmij ekrany i sam przekonaj się, jak wiele dają możliwości.

Tkanina blockout

Tkanina poliestrowa z czarnym tyłem blokującym światło, nazywana też blackback. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie tło znajdujące się za tkaniną mogłoby przebijać przez grafikę. Jest elastyczna i wytrzymała na rozdarcia. W czasie druku tkanina blockout pozwala uzyskać głębokie nasycenie kolorystyczne.

Każdą tkaninę do systemu beMatrix® przed wydaniem sprawdzamy, naciągając ją na ramy – dzięki temu mamy pewność, że wszystko idealnie pasuje.

Tkanina do podświetleń

To tkanina poliestrowa, która ma doskonałe właściwości przepuszczające oraz rozpraszające światło, dlatego idealnie nadaje się do druku produktów podświetlanych. Na tkaninie do podświetleń drukujemy w specjalnym trybie podwójnie kładzionej farby, tak aby grafika po podświetleniu miała intensywne i nasycone kolory.

Każdą tkaninę do systemu beMatrix® przed wydaniem sprawdzamy, naciągając ją na ramy – dzięki temu mamy pewność, że wszystko idealnie pasuje.

Jesteśmy partnerem beMatrix®

Dumnie możemy powiedzieć, że jesteśmy partnerem w druku beMatrix®. To dla nas duże wyróżnienie, ale także zobowiązanie. Dlatego wypracowaliśmy specjalny standard obsługi zamówień targowych. Podwójna kontrola na każdym etapie, od wprowadzania zamówienia, przed sprawdzanie plików, druk, szycie i pakowanie. Wszędzie tam dokładamy szczególnych starań, żeby każde zamówienie było perfekcyjnie wykonane.

Tkaniny na tył stoisk targowych

Każde stoisko powyżej wysokości 2,5 m musi mieć zasłonięty tył. Jak to zrobić najprościej? Używając białych tkanin! Nie musisz ich kupować, możesz je u nas wynająć i oddać po targach – my je wyczyścimy i użyjemy jeszcze wiele razy. Dodatkowo tkaniny na wysłony stoisk targowych szyjemy z odpadu materiału, który powstaje przy druku tkanin, w ten sposób uratowaliśmy wiele mmateriału.

Cześć, tu Pati!
Masz pytania?

Odezwij się do mnie!

e-mail: team@drukpoznan.pl

tel: + 48 506 401 712