Druk Poznań / ul. Św. Michała 100, produkcja hala H12, biuro budynek P2, pok. 9 / 61-005 Poznań

Dla firm produkcyjnych

Kiedy liczy się ekonomiczne rozwiązanie.

Mamy sposób na dobrą współpracę.

Produkcja rządzi się swoimi prawami. Nieustanna praca, w określonych standardach i ciągła praca nad ich udoskonalaniem. Jest czas na wdrażanie udogodnień, ale jest też czas na nowe rozwiązania. I tutaj widzimy swoją rolę. Chcemy pomóc Wam upraszczać, to co wymaga uproszczenia i dać nowe pomysły na jeszcze lepsze rozwiązania w Waszej branży.

Nie stoimy w miejscu. Cały czas szukamy nowych materiałów, jeszcze lepszych sposobów na wykonanie produktów, z których korzystacie na codzień. Zaufało nam wiele firm produkcyjnych, dla których wykonujemy małe i duże elementy oznaczeń, tablic czy identyfikację wizualną, zawsze w najwyższej jakości.

Dotrzymujemy terminów.

Terminowość – wiemy, jak dla Was jest ważna. Od dotrzymania terminu zależy bardzo wiele. Dlatego dbamy o to, żeby Wasze realizacje zawsze trafiały do Was na czas.

Ekonomicznie.

Przy dużej ilości, każdy sposób na obniżenie kosztów produkcji ma znaczenie. Wiemy, że to dla Was bardzo ważne, dlatego szukamy najbardziej ekonomicznych rozwiązań, które jednocześnie nie tracą na jakości.

Jakość ma znaczenie.

Jakość to nie tylko druk, o który szczególnie dbamy, dając Wam także możliwość druków próbnych. Jakość, to także materiały na których drukujemy i obróbka, której je poddajemy. Realizacje dla Was to często zamówienia seryjne, powtarzalne, dlatego pracujemy według standardów i podczas produkcji cały czas pamiętamy o wysokiej jakości na każdym etapie.

Cały czas szukamy nowych rozwiązań, nowych możliwości, nowych materiałów. Tak, aby dać Wam jeszcze więcej. Doradzamy, jak wybrać odpowiednią folię, papier lub płytę do druku spośród setek producentów, tysięcy rodzajów, w zależności od zastosowania i Waszych potrzeb.

Masz pytania? Szukasz nowych możliwości? Napisz do nas, zadzwoń – doradzimy najlepsze rozwiązanie i chętnie podejmiemy się wyzwania.

Cześć, tu Maria!
Masz pytania?

Odezwij się do mnie!

e-mail: team@drukpoznan.pl

tel: + 48 505 036 403