Druk Poznań / ul. Św. Michała 100, produkcja hala H12, biuro budynek P2, pok. 9 / 61-005 Poznań

Dla agencji reklamowych

Zacznijmy działać już dzisiaj!

Mamy sposób na dobrą współpracę.

Nie boimy się realizacji na jutro, a nawet na dzisiaj – znamy specyfikę pracy agencyjnej – jeśli potrzebujecie naszej pomocy – piszcie, dzwońcie – zacznijmy działać już teraz!

Każdy projekt jest inny, każda agencja działa inaczej. Jak znaleźć klucz do dobrej współpracy? Przez lata realizowaliśmy wiele projektów dla różnych agencji reklamowych i wiemy, na co zwrócić uwagę, jak skrócić proces ofertowania i szybko przejść do realizacji. Jak to robimy? Słuchamy. Chcemy dobrze zrozumieć Wasz pomysł. Potem przyglądamy się mu z każdej strony i w końcu dajemy Wam najlepsze rozwiązanie.

Na czas!

Terminowość – wiemy, jak dla Was jest ważna. Od dotrzymania terminu zależy start kampanii, eventu, no i najważniejsze:  zadowolenie Waszych klientów. Dlatego dbamy o to, żeby Wasze realizacje zawsze trafiały do Was na czas.

Dokładnie.

Każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego pomagamy Wam zadbać o najdrobniejszy detal, aby efekt końcowy zachwycał pomysłowością, wysoką jakością i estetyką wykonania.

Lubimy nietypowe.

Dziwne, niestandardowe, nietypowe, innowacyjne – doceniamy kreatywne pomysły. Czasami z niedokładnie określonego projektu, z małego zarysu, powstaje coś olśniewającego.

Cały czas szukamy nowych rozwiązań, nowych możliwości, nowych materiałów. Tak, aby dać Wam jeszcze więcej. Doradzamy, jak wybrać odpowiednią folię, papier lub płytę do druku spośród setek producentów, tysięcy rodzajów, w zależności od zastosowania i Waszych potrzeb.

Masz nietypowy pomysł? Wydaje się, że Twoj klient wymyśla nierealne projekty? Napisz do nas, zadzwoń – doradzimy najlepsze rozwiązanie i chętnie podejmiemy się wyzwania.

Cześć, tu Pati!
Masz pytania?

Odezwij się do mnie!

e-mail: team@drukpoznan.pl

tel: + 48 508 520 508