Druk Poznań / ul. Św. Michała 100, produkcja hala H12, biuro budynek P2, pok. 9 / 61-005 Poznań

Mały format

Mały format często ma wielkie znaczenie. Wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, zaproszenia lub teczki – to materiały, z których korzystamy codziennie i które są prezentacją Waszej firmy. Dlatego warto zadbać o wysoką jakość ich wykonania, wybierając odpowiedni papier, rodzaj druku i uszlachetnienia.

Drukujemy cyfrowo w najwyższej jakości, dbając o każdy element wykończenia: precyzję w cięciu, składaniu, klejeniu i pakowaniu. Możemy dla Was wykonać pojedyncze sztuki, druki próbne, jak i duże nakłady – poznaj naszą ofertę, a jeśli nie znalazłeś produktu dla siebie – skontaktuj się z nami – chętnie podejmiemy się wyzwania.

Wizytówki

To kontakt do Was, zawsze pod ręką. I początek budowania Waszych relacji z klientami. Dlatego tak ważne jest, żeby wizytówki były małą formą prezentacji naszej firmy. Drukując wizytówki warto zadbać o jakość wydruku i papieru. Możemy dla Was przygotować wizytówki w wersji ekonomicznej, ale również w wersji uszlachetnionej: z lakierem UV, złoceniem, tłoczeniam, z folią soft skin, na papierze multiloft lub wybranych papierach ozdobnych.

Nie masz swojego wzoru wizytówki? Nic nie szkodzi – przyślij nam swoje dane i logo, a my zajmiemy się resztą.

Ulotki

Najczęściej spotykana forma reklamy. Dlatego mamy dla was szeroki wybór papierów, od tych naprawdę cienkich po arkusze o gramaturze 350 g, a także papiery ozdobne lub ekologiczne, jeśli chce wykonać ulotki premium. Drukujemy ulotki w standardowych formatach lub dopasowanych pod wasze projekty, składane na pół, na trzy lub w harmonijkę. Mamy możliwość położenia lakieru UV lub złocenia.

Jeśli nie masz swojego projektu, chętnie pomożemy. Mamy spore doświadczenie w projektowaniu ulotek

Plakaty

Drukujemy plakaty w standardowych formatach lub pod Wasze wymiary, nawet do szerokości 150 cm. Od małych nakładów po setki lub tysiące, na papierach ekonomicznych o niskiej gramaturze, do tych nawet 350 g, o matowym lub błyszczącym wykończeniu. Zawsze z zachowaniem najwyższej jakości druku.

Najczęściej drukujemy plakaty reklamowe, projekty lub grafiki na wystawy. Realizujemy też zamówienia indywidualne.

Katalogi

Katalog, folder lub broszura to najczęstsza forma prezentacji Waszych firm i Waszej oferty. Dlatego do druku katalogów, oprócz standardowych papierów kredowych, dajemy Wam możliwość wyboru papierów ozdobnych i recyclingowych. Aby nadać charakteru warto wybrać dodatkowe uszlachetnienia okładki: folią matową, błyszczącą lub soft skin oraz lakierem UV, a także złoceniem.

Drukujemy cyfrowo mniejsze ilości i offsetowo duże nakłady. Pomożemy w przygotowaniu plików do druku lub w opracowaniu projektu.

Zaproszenia

To wizytówka Waszego eventu, konferencji lub prywatnego przyjęcia. Warto zadbać o to, aby zaproszenia były wykonane jakościowo: na ciekawych papierach, z wykorzystaniem uszlachetnień, takich jak złocenie, tłoczenie, lakier UV czy folia soft skin. Co ważne, zaproszenia drukujemy także z personalizacją.

Dbamy o jakość drukowanych zaproszeń, ponieważ wiemy, że jest to zapowiedź ważnego dla Was wydarzenia.

 

Teczki

Zaprojektuj własną teczkę i podnieś prestiż swojej firmy! Teczki drukujemy na papierach o gramaturze 350 g, tak aby zapewnić maksymalną sztywność produktu. Teczki możemy uszlachetnić poprzez naniesienie folii matowej, błyszczącej lub soft skin oraz przez dodanie lakieru UV.

Korzystamy z gotowych szablonów na teczki 1-bigowe (z wąskim grzbietem) i 2-bigowe (z szerszym grzbietem) – napisz do nas, a wyślemy do Ciebie gotową makietę lub pomożemy nanieść Twój projekt na nasze szablony.

Papier firmowy

Papier firmowy to element identyfikacji wizualnej Waszej firmy. Używany codziennie do druku korespondencji, umów, dokumentów firmowych. Nie może go zabraknąć, dlatego drukujemy go w dużych nakładach, w najwyższej jakości, ponieważ jest także Waszą wizytówką.

Papier firmowy drukujemy najczęściej na papierach offsetowych, ale mamy w swojej ofercie także papiery ozdobne o gramaturze odpowiadającej drukarkom biurowym. 

Koperty

Koperty firmowe znacznie usprawniają pracę biura, skracając czas codziennej wysyłki korespondencji. Oprócz danych korespondencyjnych umieszczamy na nich najczęściej logo, ale także elementy reklamowe.

Koperty drukujemy cyfrowo, w standardowych formatach: DL, C6, C5, C4. Wszystkie nasze koperty mają pasek klejowy ułatwiający zamknięcie koperty oraz opcję okienka.

Wobblery

Wobblery to naprawdę skuteczna reklama, która przyciąga uwagę klientów. Umieszczony na specjalnym kiwaku wystaje poza regały sklepowe i dzięki temu jest trudny do przeoczenia. Drukujemy wobblery o dowolnym kształcie, na papierze, kartonie lub foliach z tworzyw sztucznych – w zależności od ich przeznaczenia.

Wobblery świetnie sprawdzają się jako mała reklama głównie w sklepach – ich montaż i demontaż jest szybki, ponieważ na zakończeniach kiwaków znajduje się dwustronna taśma, którą wystarczy przykleić do regału lub innego elementu w sklepie.

Notesy

Notes to idealny i praktyczny gadżet reklamowy, który najczęściej wykorzystujemy do ostatniej kartki. Notesy wykonujemy w standardowych formatach: A6, A5, A4 lub DL, z okładką lub bez. Kartki notesów mają gramaturę 80 lub 90 g i w zależności od nakładu, drukujemy je cyfrowo lub offsetowo. 

Co najczęściej umieszczane jest na kartach notesów? Logo, dane adresowe, hasło reklamowe, reklama wybranego produktu lub usługi. Pamiętajmy jednak o jego funkcjonalności i zostawieniu sporego miejsca na notatki.

Notesy elektrosatyczne

Poznaj magię przyciągania! Notes elektrostatyczny to wyjątkowy bloczek, składający się z kartek elektrostatycznych, po których wyjątkowo przyjemnie się pisze. Kartki elektrostatyczne przyklejają się prawie do każdej powierzchni, bez kleju, bez śladów. 

Zostaw kolorowe kartki z informacją na ścianie, szafie, lodówce, szybie lub lustrze, bez obaw o zostawienie śladu. Kilka formatów do wyboru, indywidualna okładka i aż 100 karteczek w każdym notesie to idealny gadżet reklamowy z wyjątkową mocą! 

Cześć, tu Patka!

Masz pytania?

Odezwij się do mnie!

e-mail: team@drukpoznan.pl

tel: + 48 508 520 508