tel: 508 520 508   |   biuro@drukpoznan.pl

Małe

Do produkcji małych, najbardziej niezbędnych materiałów reklamowych stosujemy sprawdzone rozwiązania. Specjalizujemy się w najwyższej jakości druku cyfrowym ale oferujemy także inne metody druku. Korzystamy z szerokiego wachlarza metod uszlachetniania materiałów: foliowanie, lakierowanie UV, tłoczenia, złocenia, bigowanie czy sztancowanie. Drukujemy dowolne ilości. Wszystko zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych Klientów.

Duże

Specjalizujemy się także w najwyższej jakości druku solwentowym. Produkujemy wszystkie druki wielkoformatowe w formacie powyżej A3, na różnych surowcach. Jeśli nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać dla swojego projektu nie obawiaj się. Doradzimy najlepszą technologię, najciekawszy materiał lub wszelkie inne możliwe rozwiązania odpowiednie dla Twojego zamówienia.

Na wszystkim

Drukujemy nie tylko na papierze. Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy dzięki, któremu możemy drukować na wszystkich dostępnych rodzajach materiałów, m.in. na szkle, plexi, pcw, drewnie, płytach mdf i osb, papierze, tapetach, foli, banerach, meblach, itp. Najnowocześniejszy model AGFA ANAPURNA pozwala nam na druk UV na wszystkich płaskich materiałach do 5 cm grubości w formacie 2x4m, oraz na materiałach giętkich o szerokości do 2 m i dowolnej długości. Stosujemy atestowane farby, dzięki którym nawet dzieci mogą bezpiecznie korzystać z wyprodukowanych przez nas materiałów. Ten rodzaj druku jest odporny na warunki atmosferyczne.

Na zewnątrz

Drukujemy materiały reklamowe, prezentujące Twoją firmę na zewnątrz. Wraz z produkcją zewnętrznych elementów reklamowych oferujemy także montaż.

EASY CUBES

Poznaj innowacyjny system wystawienniczy Easy Cubes, dzięki któremu możesz dowolnie kreować własną przestrzeń handlową. 3 proste elementy dają tysiące możliwości ułożenia stosika, ekspozycji czy wystawy. Samemu w szybki i łatwy sposób możesz także stworzony układ dowolnie modyfikować. Dwa kolory podstawy i możliwość zadrukowania panelu górnego pozwalają na dobranie odpowiedniej kolorystyki, spójnej z twoim projektem. Nie czekaj i sprawdź, jakie to proste!

Na szybko

Szybko i w doskonałej jakości, w technologii druku cyfrowego, wydrukujemy wizytówki, plakaty, roll-up'y czy kapa. Złóż zamówienie, a my wykonamy je w najszybszym możliwym terminie.