tel: 508 520 508   |   biuro@drukpoznan.pl

Na wszystkim

Drukujemy nie tylko na papierze. Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy dzięki, któremu możemy drukować na wszystkich dostępnych rodzajach materiałów, m.in. na szkle, plexi, pcw, drewnie, płytach mdf i osb, papierze, tapetach, foli, banerach, meblach, itp. Najnowocześniejszy model AGFA ANAPURNA pozwala nam na druk UV na wszystkich płaskich materiałach do 5 cm grubości w formacie 2x4m, oraz na materiałach giętkich o szerokości do 2 m i dowolnej długości. Stosujemy atestowane farby, dzięki którym nawet dzieci mogą bezpiecznie korzystać z wyprodukowanych przez nas materiałów. Ten rodzaj druku jest odporny na warunki atmosferyczne.

szkło

Druk na szkle w technologi UV pozwala na ciekawą aranżację wnętrz. Wykonujemy również druk w białym kolorze oraz w odbiciu lustrzanym. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i najwyższą jakość realizacji.

drewno

Zaprojektuj swoje własne, unikalne wnętrze. Najwyższej jakości druk UV na drewnie pozwoli na personalizację otaczającej Cię przestrzeni. Oferujemy nadruk w pełnym kolorze (CMYK) dodatkowo drukujemy kolorem białym.

plexi

Plexi jest materiałem o dużej wytrzymałości. Charakteryzuje się gładkością, połyskiem powierzchni oraz lekkością i elastycznością zdecydowanie większą od szkła. Oferujemy druk na plexi białym, kolorowym i transparentnym o zróżnicowanym stopniu przepuszczalności światła. Maksymalny format zadruku: 2 x 3 m. Nadruk w kolorze CMYK + white oraz w odbiciu lustrzanym.

dibond - płyta kompozytowa

Dibond to wielowarstwowa płyta aluminiowa o idealnie gładkiej powierzchni. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i niewielką wagą. Wykorzystywana jest zarówno jako nośnik reklamowy, jak i doskonały materiał do aranżacji wnętrz. Maksymalny format zadruku: 2 x 3 m.

pcw

Płyta PCW jest najpopularniejszym i zarazem najbardziej ekonomicznym podłożem zarówno wydruków małych, jak i wielkoformatowych. Znajduje zastosowanie jako materiał dekoracyjny i reklamowy. Doskonale sprawdza się w wydruku zdjęć oraz grafik. Zapewniamy wierne odwzorowanie kolorów i bardzo wysoką jakość obrazu.

pianka - kappa

Kappa to sztywna płyta piankowa typu sandwich obustronnie obłożona okładziną kartonową. Charakteryzuje się niezwykłą lekkością. Stanowi idealny materiał do prezentacji prac plastycznych, koncepcji wizualnych lub jako element wystawienniczy.

mdf

Płyta mdf jest produktem drewnopochodnym. Stanowi podstawowy materiał wykorzystywany do produkcji mebli, doskonale sprawdza się jako element dekoracyjny, materiał wystawienniczy lub nośnik reklamy. Nadruk w technologii UV gwarantuje najwyższą jakość oraz precyzję wykonania. Maksymalny format zadruku: 2 x 3 m.

materiały frezowane

Masz koncepcję na nietypowy kształt? Jego realizacja nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Oferujemy frezowanie tworzyw sztucznych (plexi, pcw, dibond) oraz drewna.

materiały do podświetleń

Druk w trybie do podświetleń, dzięki idealnie dobranym składnikom oraz zastosowaniu najnowocześniejszej technologii druku UV, zapewnia żywe, nasycone, soczyste kolory po podświetleniu. Jest to technologia wykorzystywana m.in. do zadruku kasetonów. Oferujemy druk w pełnym kolorze (CMYK) dodatkowo drukujemy kolorem białym (WHITE).

meble - druk na frontach

Zaprojektuj swoje własne, unikalne wnętrze. Najwyższej jakości druk UV na drewnie pozwoli na personalizację otaczającej Cię przestrzeni. Oferujemy nadruk w kolorze CMYK + white.

płaskie płyty do 5 cm grubości

Potrafimy zadrukować praktycznie każdą płaską powierzchnię o grubości do 5 cm. Maksymalny format zadruku: 2 x 3 m. Poniższa cena druku jest orientacyjna dokładna zostanie podana po zapoznaniu się z materiałem.

tektura, karton

Oferujemy nadruk bezpośrednio na kartonie lub tekturze w najwyższej jakości technologii UV. Kolor CMYK + white.

re-board tektura - plaster miodu

Tektura re-borad inaczej zwana plastrem miodu jest specjalnie zaprojektowanym w całości wykonanym z kartonu materiałem. Łatwo poddaje się obróbce a jego struktura zapewnia że jest on bardzo lekki i wytrzymały. Karton może być biały lub surowy brązowy. Drukujemy UV bezpośrednio na materiale w pełnym kolorze lub z kolorem białym. Sprawdź nasz kartonowy regał!

folie adhezyjne

Folie adhezyjne mimo że nie posiadają kleju dzięki swym właściwościom przylegają do wszystkich powierzchni płaskich i błyszczących takich jak szkło, pet czy powierzchnie lakierowane. Folie są odporne na UV, przywierają z obu stron i nadają się do wielokrotnego użycia, przeklejania. W naszej stałej ofercie folie białe i bezbarwne błysk i mat. Posiadamy również adhezyjną folię one way vision (OWV) w wersji z białą stroną zewnętrzną jak i wewnętrzną oraz folię adhezyjną mrożoną. Poszukujesz folii bezkleju do innych powierzchni? Sprawdź duże/folie elektrostatyczne

folie elektrostatyczne

Folie elektrostatyczne dzięki nagromadzonym ładunkom elektrycznym trzymają się wszystkich rodzajów powierzchni wewnętrznych. Szkło, plexi, metal, drewno, cegła, papier, ściana, płytki i wiele innych. Folie bez kleju przylegają z obu stron, można po nich pisać markerem i nie pozostają ślady. Trwałość po aplikacji minimum 3 miesiące. Folie drukujemy standardowo w pełnym kolorze (CMYK) jak również z dodatkiem koloru białego (WHITE).

notesy elektrostatyczne el-memo

Indywidualna okładka a wewnątrz 100 kartek z wyjątkową mocą! Notes elektrostatyczny to wyjątkowy bloczek składający się z kartek po których wyjątkowo przyjemnie się pisze. Kartki elektrostatyczne przyklejają się w zasadzie do każdej powierzchni i to bez kleju. Na ścianie, szafie, lodówce, szybie czy lustrze przyklejaj i nie martw się że powierzchnia ta się ubrudzi! Notesy elektrostatyczne el-memo to wyjątkowa propozycja dla każdej osoby robiącej notatki! 
 
Notes el memo:
format: 70x100 mm, 100x190 mm
100 kartek - folia elektrostatyczna
indywidualna okładka z twoim nadrukiem
5 różnych kolorów wnętrza - biały, żółty, zielony, różowy, niebieski
 
minimalne zamówienie 100 szt.