tel: 508 520 508   |   biuro@drukpoznan.pl

Duże

Specjalizujemy się także w najwyższej jakości druku solwentowym. Produkujemy wszystkie druki wielkoformatowe w formacie powyżej A3, na różnych surowcach. Jeśli nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać dla swojego projektu nie obawiaj się. Doradzimy najlepszą technologię, najciekawszy materiał lub wszelkie inne możliwe rozwiązania odpowiednie dla Twojego zamówienia.

plakaty duże od A3

W tej opcji oferujemy nadruk zarówno na podłożu matowym, jak i błyszczącym, o gramaturze dostosowanej do oczekiwań każdego Klienta.

banery

Banery to dziś najbardziej popularna forma reklamy zewnętrznej. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania w dowolnym, preferowanym formacie.

naklejki

Naklejki na folii matowej i błyszczącej, białej lub transparentnej oraz na folii z szarym klejem. Oferujemy druk solwentowy oraz druk w technologii UV, w kolorze CMYK + white, w dowolnym kształcie i formacie.

pcw z nadrukiem

Wydruki dekoracyjne i reklamowe, zdjęcia i grafiki na płycie pcv. Zapewniamy wierne odwzorowanie kolorów i bardzo wysoką jakość obrazu.

roll-up

System wystawienniczy roll-up pozwala na stworzenie nowoczesnej i eleganckiej reklamy mobilnej.

płótno canvas z nadrukiem

Canvas to popularna forma prezentacji na materiale o strukturze płótna. Jest to materiał idealny do druku zarówno reprodukcji obrazów, jak i zdjęć. Oprócz nadruku oferujemy staranne naciągnięcie gotowego wydruku na ramę.

folia na szyby OWV

Folia stosowana do oklejania powierzchni transparentnych. Najczęściej wykorzystywana do oklejania witryn sklepowych oraz szyb samochodowych. Jej główną zaletą jest możliwość umieszczenia reklamy widocznej z zewnątrz, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej widoczności od wewnątrz.

siatka mesh

Siatka mesh to bardzo lekki i wytrzymały materiał. Ze względu na dużą odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz dużą przepuszczalność światła najczęściej wykorzystywana jest jako nośnik wielkoformatowych reklam umieszczanych na budynkach.

tkaniny

Oferujemy wydruk na tkaninach do podświetleń typu backlite lub artistlight wraz z wykończeniem (paski silikonowe, tunele). Gwarantujemy najwyższą jakość druku w technologii UV.

naklejki adhezyjne

Naklejki drukowne na foliach adhezyjnych mimo że nie posiadają kleju dzięki swym właściwościom przylegają do wszystkich powierzchni płaskich i błyszczących takich jak szkło, pet czy powierzchnie lakierowane. Folie są odporne na UV, przywierają z obu stron i nadają się do wielokrotnego użycia, przeklejania. W naszej stałej ofercie folie białe i bezbarwne błysk i mat. Posiadamy również adhezyjną folię one way vision (OWV) w wersji z białą stroną zewnętrzną jak i wewnętrzną oraz folię adhezyjną mrożoną. Naklejki adhezyjne możemy wycinać w dowolne kształty. Poszukujesz naklejek bezkleju do innych powierzchni? Sprawdź duże/naklejki elektrostatyczne

naklejki elektrostatyczne

Naklejki elektrostatyczne dzięki nagromadzonym ładunkom elektrycznym trzymają się wszystkich rodzajów powierzchni wewnętrznych. Szkło, plexi, metal, drewno, cegła, papier, ściana, płytki i wiele innych. Folie bez kleju przylegają z obu stron, można po nich pisać markerem i nie pozostają ślady. Trwałość po aplikacji minimum 3 miesiące. Naklejki drukujemy standardowo w pełnym kolorze (CMYK) jak również z dodatkiem koloru białego (WHITE), wycinamy równiez dowolne kształty.