tel: 508 520 508   |   biuro@drukpoznan.pl

Małe

Do produkcji małych, najbardziej niezbędnych materiałów reklamowych stosujemy sprawdzone rozwiązania. Specjalizujemy się w najwyższej jakości druku cyfrowym ale oferujemy także inne metody druku. Korzystamy z szerokiego wachlarza metod uszlachetniania materiałów: foliowanie, lakierowanie UV, tłoczenia, złocenia, bigowanie czy sztancowanie. Drukujemy dowolne ilości. Wszystko zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych Klientów.

ulotki

Standardowe ulotki drukujemy codziennie. Poszukujesz nieszablonowych rozwiązań? Farba zdrapka, lakier UV czy nietypowy kształt? Zapytaj o produkty uszlachetniane!

plakaty

Małe plakaty znajdziesz poniżej. Szukasz większego formatu? sprawdź duże/plakaty

koperty

Pozwól, by inni poznali Cię lepiej i szybciej. Przestań być anonimowy i spersonalizuj swoje koperty. Oferujemy nadruk na kopertach do korespondencji firmowej i prywatnej. Intersuje Cię większy nakład, zapytaj przygotujemy specjalną ofertę.

teczki

Zaprojektuj własną teczkę i zwiększ prestiż swojej firmy! Jeśli nie masz pomysłu na projekt, z przyjemnością przygotujemy i zaproponujemy ciekawe opracowanie graficzne. Oferujemy teczki z uszlachetnieniem: foliowanie mat, błysk oraz soft touch. Standardowo nasze teczki mają wklejane uszko, sprawdź zdjęcia lub zapytaj o próbki.

foldery, broszury

Foldery i broszury to najbardziej popularna forma prezentacji firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w zakresie wyboru optymalnego formatu, rodzaju papieru oraz uszlachetnienia – zgodnie z Twoimi preferencjami i oczekiwaniami. Poniżej przykładowa wycena, potrzebujesz innego nakładu, specyfikacji? Zapytaj na pewno pomożemy!

naklejki

Oferujemy naklejki na papierze lub folii, matowe lub błyszczące. Jeśli potrzebujesz naklejek o niestandardowym kształcie, dobrze trafiłeś. Spełnimy Twoje oczekiwania!

Szukasz innych formatów? Sprawdź duże/ naklejki.

papier firmowy

Drukujemy papier firmowy najwyższej jakości. W ofercie posiadamy również uszlachetnianie papieru: sztancowanie oraz tłoczenie. Złóż zapytanie i sprawdź nasze możliwości!

arkusze plano

Umieść kilka prac na jednym arkuszu i obniż koszty wydruku wybierając arkusz plano – bez czasochłonnej obróbki introligatorskiej. Ofertę kierujemy głównie do agencji reklamowych oraz Klientów wykonujących prace introligatorskie we własnym zakresie.

notesy elektrostatyczne el-memo

Indywidualna okładka a wewnątrz 100 kartek z wyjątkową mocą! Notes elektrostatyczny to wyjątkowy bloczek składający się z kartek po których wyjątkowo przyjemnie się pisze. Kartki elektrostatyczne przyklejają się w zasadzie do każdej powierzchni i to bez kleju. Na ścianie, szafie, lodówce, szybie czy lustrze przyklejaj i nie martw się że powierzchnia ta się ubrudzi! Notesy elektrostatyczne el-memo to wyjątkowa propozycja dla każdej osoby robiącej notatki! 
 
Notes el memo:
format: 70x100 mm, 100x190 mm
100 kartek - folia elektrostatyczna
indywidualna okładka z twoim nadrukiem
5 różnych kolorów wnętrza - biały, żółty, zielony, różowy, niebieski
 
minimalne zamówienie 100 szt.