tel: 508 520 508   |   biuro@drukpoznan.pl

Projektanci

Oferujemy profesjonalne rozwiązania dla specjalistów Wszystko to czego potrzeba aby odpowiednio zaprezentować się klientom.

obrazy podświetlane

Druk w trybie do podświetleń, dzięki idealnie dobranym składnikom oraz zastosowaniu najnowocześniejszej technologii druku UV, zapewnia żywe, nasycone, soczyste kolory po podświetleniu. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości ramy podświetlane crystal panel. Płaska obudowa oraz zastosowanie nowoczesnego oświetlenia LED gwarantuje wyjątkowe efekty wizualne oraz długą żywotność. Wymiana grafiki nie stanowi najmniejszego problemu. 

Poniżej cena na ramę w formacie A2 (594x420 mm) z panelem podświetlanym crystal panel LED oraz wydrukiem na materiale backlite w trybie do podświetleń. Interesują Cię inne formaty, większy nakład? Odezwij się do nas, przgotujemy kalkulację.

prototypy

Jeśli masz pomysł, ale nie jesteś do końca pewien jego wartości lub zastanawiasz się jak go zrealizować, skontaktuj się z nami. Wykonamy dla Ciebie prototyp i omówimy wspólnie dalsze kroki. Koszty produkcji prototypu ustalamy indywidualnie.

Szukamy zdolnych projektantów do współpracy i tworzenia nowych produktów. Jeśli masz głowę pełną pomysłów zgłoś się do nas. 

stołek z nadrukiem

Wykorzystanie technologii druku cyfrowego UV pozwala na dowolne kształtowanie otaczającej nas przestrzeni i zastosowanie personalizowanych rozwiązań. Ciekawym przykładem są stołki z dowolnym nadrukiem. Zadruk jest odporny na ścieranie i wilgoć, jest trwale związany z powierzchnią, nie zdrapuje się i wygląda naturalnie. Jeśli masz kreatywny pomysł opowiedz nam o tym lub dostarcz własny projekt. Oferujemy druk w technologii UV również na materiale dostarczonym przez Klienta. Wydrukujemy nawet 1 sztukę!

druk na drewnie

Zaprojektuj swoje własne, unikalne wnętrze. Najwyższej jakości druk UV na drewnie pozwoli na personalizację otaczającej Cię przestrzeni. Oferujemy nadruk w pełnym kolorze (CMYK) dodatkowo drukujemy kolorem białym (WHITE).

kartonowy regał

Nasz regał wykonany jest z kartonu z tak zwanego plastra miodu lub re-boardu. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja powoduje że jest on wytrzymały i możemy dostować go do dowolnych wymiarów. Karton 16 mm grubości może być biały lub surowy brązowy. Drukujemy UV bezpośrednio na materiale w pełnym kolorze lub z kolorem białym.

nadruki na meblach

Zaprojektuj swoje własne, unikalne wnętrze. Najwyższej jakości druk UV na drewnie pozwoli na personalizację otaczającej Cię przestrzeni. Oferujemy nadruk w kolorze CMYK + white. Drukujemy zarówno na meblach produkowanych przez nas lub naszych partnerów jak i na powierzonych frontach.

płótna z nadrukiem

Oferujemy nadruk na tkaninach w technologii UV,  w pełnym kolorze (CMYK) dodatkowo drukujemy kolorem białym (WHITE). Jeśli interesuje Cię nadruk na nietypowej tkaninie, skontaktuj się z nami! Nie ograniczamy się tylko do płótna typu Canvas. Na życzenie wykonujemy próbny wydruk.

obrazy

Zaprojektuj swoje własne, unikalne wnętrze. Oferujemy najwyższej jakości druk na specjalnie dobranym płótnie typu canvas. Obazy są przez nas składane ręcznie. Jeśli chciałbyś wydruku na swoim materiale, skonsultuj to z nami, jest to możliwe.