tel: 508 520 508   |   biuro@drukpoznan.pl

Na zewnątrz

Drukujemy materiały reklamowe, prezentujące Twoją firmę na zewnątrz. Wraz z produkcją zewnętrznych elementów reklamowych oferujemy także montaż.

szyldy

Oferujemy wykonanie szyldów o zróżnicowanym przeznaczeniu, dowolnym formacie i na preferowanym przez Klienta podłożu.

tablice

W naszej ofercie tablice reklamowe są zawsze dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klienta. Zrealizujemy gotowy pomysł lub zaproponujemy świeże, kreatywne rozwiązanie. Oferujemy również montaż tablic reklamowych oraz przygotowanie konstrukcji metalowych (stelaży) pod tablice.

siatka mesh

Siatka mesh to bardzo lekki i wytrzymały materiał. Ze względu na dużą odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz dużą przepuszczalność światła najczęściej wykorzystywana jest jako nośnik wielkoformatowych reklam umieszczanych na budynkach.

oklejanie auta/witryny

Jeśli potrzebujesz efektownej i profesjonalnie zrealizowanej reklamy na samochodzie lub szukasz kreatywnego pomysłu na nowy design, skontaktuj się koniecznie z nami. Gwarantujemy profesjonalne oklejenie najwyższej jakości folią samoprzylepną. W ofercie folia wylewana, polimerowa + laminaty.

montaże

Oferujemy montaż zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych elementów reklamowych oraz dekoracyjnych. Ponadto realizujemy montaże wysokościowe w trudno dostępnych miejscach z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Montaże realizujemy na terenie całej Polski, w korzystnych terminach i cenach.

folia na asfalt

W naszej ofercie również specjalistyczna folia z warstwą aluminium nadająca się do aplikacji bezpośrednio  na asfalcie, kostce brukowej i innych trudnych podłożach. Folia Asphalt Art posiada atest przyczepnosći R10.  Oferujemy również montaż zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

- folia ASPHALT Art - folia z warstwą aluminium nadająca się do klejenia na asfalt, kostkę brukową, kamień, beton i inne powierzchnie. Asfat art może być również wyklejana w basenach w stałym kontakcie z chlorowaną wodą. Folia posiada atesty na poślizg R11 oraz trudnopalność B1. Nie wymaga laminatu, po usunięciu nie pozostawia kleju

- folia TEX Walk - tekstylny strukturalny materiał do aplikacji na większość wewnętrznych powierzchni: podłogi, dywany, płytki, ściany, tapicerowane krzesła. Również folia nadaje się na gładki asfalt. Tex walk posiada atesty na poślizg R12, palność B1, M1. Nie wymaga laminatu, po usunięciu nie pozostawia kleju

- foli CEAR Walk - bezbarwna folia strukturalna na gładkie powierzchnie, nie wymafa laminatu. Przejrzystość pozwala na powazanie podłogi, do druku możemy wykorzystać oprócz standardowego CMYK'a kolor biały.

banery

Banery to dziś najbardziej popularna forma reklamy zewnętrznej. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania w dowolnym, preferowanym formacie.